Bezpieczeństwo

 

Dbamy o naszych klientów, dlatego używamy protokołu SSL aby w pełni Państwa zabezpieczyć.
SSL to protokół służący do bezpiecznego przesyłania zaszyfrowanych danych – takich jak np. dane osobowe klientów wypełniających wniosek.
 
 
Dlaczego korzystamy z certyfikatu SSL?

  • Dbamy o dane osobowe naszych klientów
  • Zapewniamy Państwu poufność przesyłanych danych
  • Chcemy chronić naszych klientów przed niebezpieczeństwem w Internecie

 
 
Podstawy działania protokołu SSL są następujące: na początku sesji (tzn. w momencie nawiązania łączności pomiędzy przeglądarką i serwerem) następuje weryfikacja tożsamości, wymiana kluczy publicznych i ustalenie kluczy sesji. Po zakończeniu fazy wstępnej dalsza wymiana informacji jest już szyfrowana. Jedna sesja SSL może przenosić wiele sesji HTTP – przypomnijmy, że w zwykłym HTTP połączenie jest zrywane po zakończeniu pojedynczego transferu danych.
 
 
Integralność wiadomości zapewniona jest przez funkcje elektronicznych podpisów, zwanych też skrótami. Funkcje skrótu umożliwiają przyporządkowanie dowolnemu tekstowi (dokładnie – dowolnemu ciągowi liczb) „podpisu”, czyli skrótu (digest), ściśle związanego z danym tekstem. Ze skrótu nie można odzyskać wiadomości (zawiera on po prostu mniej informacji). Próba zmiany wiadomości, do której dodano jej skrót powoduje, że skrót przestaje „pasować” do wiadomości. Własności funkcji skrótu powodują, że znalezienie wiadomości pasującej do skrótu jest bardzo żmudne obliczeniowo. Skrót jest, więc b. trudno fałszowanym podpisem wiadomości. Podpisywanie danych w SSL jest koncepcyjne identyczne z popisywaniem wiadomości w bezpiecznej poczcie elektronicznej.

Nowość! Pożyczka Od Miloan !!!
Szybka Pożyczka Bez BIK
Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki: Warunkiem przedłużenia jest spłata odsetek, składki ubezpieczeniowej i prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Pożyczka nie odnawia się automatycznie. Aby odnowić pożyczkę należy zgłosić zapytanie miesiąc przed spłatą ostatniej raty. Odnowienie pożyczki jest możliwe tylko wtedy gdy pierwsza pożyczka była spłacana w terminie.
Wpływ pożyczki na zdolność kredytową:       Określanie zdolności kredytowej Klienta opiera się głównie na analizie dochodów Klienta. Istotną rolę odgrywają również czynniki, takie jak: podjęte wcześniej zobowiązania oraz historia kredytowa Klienta. Jeżeli raty kredytowe nie są spłacane w sposób regularny, Użytkownikowi grozi utrata pozytywnej historii kredytowej, a co za tym idzie, mogą pojawić się negatywne wpisy w BIK.
Szybka Pożyczka Firmowa
Oddłużanie Fachowo
Pożyczka Gotówkowa Do 10 tyś
Kredyt Bez Baz Do 25 000 tyś zł
NOWE