Kredyt dla Twojej firmy bez ZUS i US do 300 tys. zł

Chcesz utrzymać płynność finansową firmy? A może właśnie planujesz nowe inwestycje?

Niezależnie od tego czy prowadzisz mikro, małą czy średnią firmę mamy dla Ciebie propozycje finansowania Twojego biznesu.

Kredyt na dalszą działalność naszej firmy to dobry pomysł i wtedy, gdy ze względu na brak środków na rozbudowę, marnujemy potencjał przedsiębiorstwa.

U nas bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli możesz otrzymać nawet 300 000 zł.

O kredyt możesz wnioskować bez konieczności przedstawiania biznesplanów i prognoz finansowych.

Pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą – poprawę płynności finansowej, zakup materiałów albo konsolidację zobowiązań.

Dzięki długiemu okresowi spłaty – nawet do 10 lat, możesz dopasować wysokość raty do możliwości finansowych Twojej firmy.

Nasz kredyt cechuje się atrakcyjnym oprocentowaniem, a odsetki i opłaty bankowe możesz wpisać w koszty prowadzonej działalności.

Co nas wyróżnia?

  • Nie sprawdzamy ZUS i US.
  • Kwota kredytu do 300 tys. zł
  • Bardzo długi okres kredytowania – do 10 lat.
  • Nawet 25 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych.
  • Indywidualna oferta już po kilku miutach od złożenia wniosku.
  • Bez poręczycieli i bez zabezpieczeń majątkowych.
  • Finansowanie również dla zupełnie nowych firm – nie wymagamy stażu działalności!

Więcej informacji uzyskają Państwo klikając w poniższy link:

Kredyt dla Twojej Firmy do 300 tys. zł bez ZUS i US.

Komentarze wyłączone

Nowość! Pożyczka Od Miloan !!!
Szybka Pożyczka Bez BIK
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: Oprocentowanie pożyczek to od 8,5 % do 18,95 %. Oprocentowanie jest zmienne i zależy od wysokości pożyczki, oraz okresu na jaki została wzięta pożyczka. Kwoty pożyczek i ich koszt całkowity w opcji spłaty rat przelewem, zaciągniętych na okres 12 miesięcy: Kwota: 1000 zł / Do spłaty: 1325,54 zł / Rata: 110,46 zł Kwota: 2000 zł / Do spłaty: 2651,08 zł / Rata: 220,92 zł Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki bez zbędnych formalności, to właśnie dla Ciebie jest nasza oferta. Nasi przedstawiciele udzielą Państwu telefonicznie odpowiedzi na każde pytanie i przedstawią szczegółową ofertę. Bezpłatnie i niezobowiązująco.
Konsekwencje opóźnień oraz braku płatności rat: Dla osób korzystających z obsługi domowej wskazany jest kontakt się ze swoim przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu. W przypadku pożyczki bez obsługi domowej (tzn. spłacanej przelewem na nasze konto), w razie niespłacenia raty w terminie, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list. Ta opłata odzwierciedla rzeczywisty koszt, jaki musi firma ponieść, gdy klient spóźni się ze spłatą. Jeśli opóźnienie w spłacie przekroczy 30 dni i pożyczkobiorca nie skontaktuje się z nami do tego momentu, zawarta umowa zostaje wypowiedziana w celu odzyskania wierzytelności.
Procedura windykacyjna:                                         W razie braku możliwości płatności w pierwszej kolejności skontaktuj się z Swoim Przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu Procedury windykacyjne są następujące: w przypadku niespłacenia odpowiedniej ilości rat (12) sprawa trafia do działu windykacji, następuje kontakt w sprawie spłaty pożyczki. W przypadku dalszego niespłacenia raty postępowanie odbywa się zgodnie z zapisami polskiego prawa zatem występuje wezwanie do zapłaty, w ostateczności sprawa trafia do sądu.
Szukasz Kredytu Bez BIK,BIG,KRD ?

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

PESEL (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kwota kredytu (wymagane)

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych na zasadach
określonych w Regulaminie.

 

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki: Warunkiem przedłużenia jest spłata odsetek, składki ubezpieczeniowej i prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Pożyczka nie odnawia się automatycznie. Aby odnowić pożyczkę należy zgłosić zapytanie miesiąc przed spłatą ostatniej raty. Odnowienie pożyczki jest możliwe tylko wtedy gdy pierwsza pożyczka była spłacana w terminie.
Wpływ pożyczki na zdolność kredytową:       Określanie zdolności kredytowej Klienta opiera się głównie na analizie dochodów Klienta. Istotną rolę odgrywają również czynniki, takie jak: podjęte wcześniej zobowiązania oraz historia kredytowa Klienta. Jeżeli raty kredytowe nie są spłacane w sposób regularny, Użytkownikowi grozi utrata pozytywnej historii kredytowej, a co za tym idzie, mogą pojawić się negatywne wpisy w BIK.
Szybka Pożyczka Firmowa
Oddłużanie Fachowo
Pożyczka Gotówkowa Do 10 tyś
Kredyt Bez Baz Do 25 000 tyś zł