Reklama

Jeśli szukają Państwo dobrej reklamy swojego serwisu / firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najważniejsze korzyści płynące z reklamy w serwisie PomocKredytowa.com.pl

  • reklama w naszym serwisie zwiększy sprzedaż usług oraz produktów świadczonych przez twoją firmę
  • kampania na PomocKredytowa.com.pl pozwoli zbudować markę twojej firmy wśród klientów szukających produktów bez BIK
  • docierasz do klientów bezpośrednio zainteresowanych finansowaniem bez BIK – nie tracisz czasu ani pieniędzy na szukanie interesującego cię targetu klientów
  • nie płacisz za nie warte nic kliknięcia

Oferujemy państwu dwie opcje reklamy:

  • Banner  300×250

– dynamiczna reklama, naturalnie koncentrująca wzrok umieszczona po prawej stronie serwisu zapewniająca wysoką oglądalność.

  • Mailing Reklamowy

– wiadomość reklamowa wysyłana do bazy ponad 20 000 klientów zainteresowanych finansowaniem bez BIK
do wyboru format TXT lub HTML ( na życzenie wysyłamy statystyki wysłanej kampanii reklamowej)

 

Cennik Reklamy:

  • Banner 300×250

– 39 zł za 1 dobę emisji, minimalna liczba dni emisji – 5

  • Mailing Reklamowy

– 799 zł za wysłanie mailingu do bazy ponad 20 000 klientów zainteresowanych finansowaniem bez BIK.

Mailing wysyłamy tylko raz w tygodniu – zapytaj o wolne terminy wcześniej.

 

Statystyki naszego serwisu (według google analytics) (aktualizacja listopad 2014):

Odsłony: 8000
Sesje: 4800
Unikalni Użytkownicy: 3800

 
 
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub wiadomość na:
info@pomockredytowa.com.pl z dopiskiem Reklama.

 
 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (opcjonalnie)

Treść wiadomości

Nowość! Pożyczka Od Miloan !!!
Szybka Pożyczka Bez BIK
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: Oprocentowanie pożyczek to od 8,5 % do 18,95 %. Oprocentowanie jest zmienne i zależy od wysokości pożyczki, oraz okresu na jaki została wzięta pożyczka. Kwoty pożyczek i ich koszt całkowity w opcji spłaty rat przelewem, zaciągniętych na okres 12 miesięcy: Kwota: 1000 zł / Do spłaty: 1325,54 zł / Rata: 110,46 zł Kwota: 2000 zł / Do spłaty: 2651,08 zł / Rata: 220,92 zł Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki bez zbędnych formalności, to właśnie dla Ciebie jest nasza oferta. Nasi przedstawiciele udzielą Państwu telefonicznie odpowiedzi na każde pytanie i przedstawią szczegółową ofertę. Bezpłatnie i niezobowiązująco.
Konsekwencje opóźnień oraz braku płatności rat: Dla osób korzystających z obsługi domowej wskazany jest kontakt się ze swoim przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu. W przypadku pożyczki bez obsługi domowej (tzn. spłacanej przelewem na nasze konto), w razie niespłacenia raty w terminie, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list. Ta opłata odzwierciedla rzeczywisty koszt, jaki musi firma ponieść, gdy klient spóźni się ze spłatą. Jeśli opóźnienie w spłacie przekroczy 30 dni i pożyczkobiorca nie skontaktuje się z nami do tego momentu, zawarta umowa zostaje wypowiedziana w celu odzyskania wierzytelności.
Procedura windykacyjna:                                         W razie braku możliwości płatności w pierwszej kolejności skontaktuj się z Swoim Przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu Procedury windykacyjne są następujące: w przypadku niespłacenia odpowiedniej ilości rat (12) sprawa trafia do działu windykacji, następuje kontakt w sprawie spłaty pożyczki. W przypadku dalszego niespłacenia raty postępowanie odbywa się zgodnie z zapisami polskiego prawa zatem występuje wezwanie do zapłaty, w ostateczności sprawa trafia do sądu.
Szukasz Kredytu Bez BIK,BIG,KRD ?

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

PESEL (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kwota kredytu (wymagane)

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych na zasadach
określonych w Regulaminie.

 

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki: Warunkiem przedłużenia jest spłata odsetek, składki ubezpieczeniowej i prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Pożyczka nie odnawia się automatycznie. Aby odnowić pożyczkę należy zgłosić zapytanie miesiąc przed spłatą ostatniej raty. Odnowienie pożyczki jest możliwe tylko wtedy gdy pierwsza pożyczka była spłacana w terminie.
Wpływ pożyczki na zdolność kredytową:       Określanie zdolności kredytowej Klienta opiera się głównie na analizie dochodów Klienta. Istotną rolę odgrywają również czynniki, takie jak: podjęte wcześniej zobowiązania oraz historia kredytowa Klienta. Jeżeli raty kredytowe nie są spłacane w sposób regularny, Użytkownikowi grozi utrata pozytywnej historii kredytowej, a co za tym idzie, mogą pojawić się negatywne wpisy w BIK.
Szybka Pożyczka Firmowa
Oddłużanie Fachowo
Pożyczka Gotówkowa Do 10 tyś
Kredyt Bez Baz Do 25 000 tyś zł