Zarabiaj na prowadzeniu konta!

Coraz więcej banków wprowadza do swojej oferty możliwość zarabiania na prowadzeniu konta. Popularności nie budzi już darmowe konto w banku, na którym nie trzeba ponosić opłat ani za prowadzenie, ani za dokonywanie operacji na koncie. Teraz korzystne jest konto, które daje możliwość zarobku.

Wśród aktualnych ofert produktów bankowych coraz większą popularnością cieszą się konta, skierowane głównie do Klientów często korzystających z dostępnych na nich opcjach. Banki płacą bowiem swoim Klientom premię za aktywność. Po szaleństwie, jakim było na rynku pojawienie się darmowych kont oraz bankowości internetowej umożliwiającej dokonywanie bezpłatnych przelewów bez wychodzenia z domu, banki już od jakiegoś czasu prześcigają się w coraz korzystniejszych dla Klientów ofertach, na których można zarobić.

Ale na czym ten zarobek tak naprawdę polega? Przykładowo bank Millenium, który również posiada w swojej ofercie to premiowane za aktywność konto bankowe, oferuje swoim Klientom zwrot 3 proc. od zakupów dokonanych w sklepach spożywczych, supermarketach i na wybranych stacjach paliw. Maksymalna wartość premii zostanie wypłacona przy łącznych płatnościach kartą na ok. 1667 zł. Dla porównania Bank Ochrony Środowiska płaci Klientom o 1 do 3 zł za realizację przelewu, zlecenia stałego, polecenia zapłaty, zapłacenie kartą płatniczą powyżej kwoty 100 zł, czy nawet za wypłatę gotówki z bankomatu BOŚ kartą wydaną przez inny bank. Co więcej, Getin Bank na swoim Koncie Skarbonkowym płaci Klientom 1 zł za płatność kartą płatniczą powyżej 100 zł, założenie lokaty, wpływ wynagrodzenia oraz spłatę karty kredytowej. Inny rodzaj wypłacania stosuje Bank BGŻ. Klienci tego banku otrzymują 1 proc. premii od najwyższego przelewu przychodzącego w miesiącu, ale nie więcej niż 50 zł.

Wszystkie te zabiegi to doskonała i niezwykle korzystna oferta głównie dla wszystkich, którzy niemal całkowicie zrezygnowali z obrotu gotówką i posługują się wyłącznie kartą. Dzięki tej ofercie banków można w rzeczywistości zarabiać na tym, z czego i tak korzystamy. Poza tym dzięki pojawieniu się kolejnej możliwości konkurowania ze sobą banków i przyciągania przez nie Klientów, jak zwykle zyskuje na tym Klient.

Komentarze wyłączone

Nowość! Pożyczka Od Miloan !!!
Szybka Pożyczka Bez BIK
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: Oprocentowanie pożyczek to od 8,5 % do 18,95 %. Oprocentowanie jest zmienne i zależy od wysokości pożyczki, oraz okresu na jaki została wzięta pożyczka. Kwoty pożyczek i ich koszt całkowity w opcji spłaty rat przelewem, zaciągniętych na okres 12 miesięcy: Kwota: 1000 zł / Do spłaty: 1325,54 zł / Rata: 110,46 zł Kwota: 2000 zł / Do spłaty: 2651,08 zł / Rata: 220,92 zł Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki bez zbędnych formalności, to właśnie dla Ciebie jest nasza oferta. Nasi przedstawiciele udzielą Państwu telefonicznie odpowiedzi na każde pytanie i przedstawią szczegółową ofertę. Bezpłatnie i niezobowiązująco.
Konsekwencje opóźnień oraz braku płatności rat: Dla osób korzystających z obsługi domowej wskazany jest kontakt się ze swoim przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu. W przypadku pożyczki bez obsługi domowej (tzn. spłacanej przelewem na nasze konto), w razie niespłacenia raty w terminie, zostanie naliczona opłata za opóźnienie w wysokości maksymalnie 15 zł za każdy dodatkowy kontakt telefoniczny lub wysłany list. Ta opłata odzwierciedla rzeczywisty koszt, jaki musi firma ponieść, gdy klient spóźni się ze spłatą. Jeśli opóźnienie w spłacie przekroczy 30 dni i pożyczkobiorca nie skontaktuje się z nami do tego momentu, zawarta umowa zostaje wypowiedziana w celu odzyskania wierzytelności.
Procedura windykacyjna:                                         W razie braku możliwości płatności w pierwszej kolejności skontaktuj się z Swoim Przedstawicielem, który opracuje i uzgodni plan rozwiązania problemu Procedury windykacyjne są następujące: w przypadku niespłacenia odpowiedniej ilości rat (12) sprawa trafia do działu windykacji, następuje kontakt w sprawie spłaty pożyczki. W przypadku dalszego niespłacenia raty postępowanie odbywa się zgodnie z zapisami polskiego prawa zatem występuje wezwanie do zapłaty, w ostateczności sprawa trafia do sądu.
Szukasz Kredytu Bez BIK,BIG,KRD ?

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

PESEL (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Kwota kredytu (wymagane)

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych na zasadach
określonych w Regulaminie.

 

Zasady dotyczące przedłużenia pożyczki: Warunkiem przedłużenia jest spłata odsetek, składki ubezpieczeniowej i prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Pożyczka nie odnawia się automatycznie. Aby odnowić pożyczkę należy zgłosić zapytanie miesiąc przed spłatą ostatniej raty. Odnowienie pożyczki jest możliwe tylko wtedy gdy pierwsza pożyczka była spłacana w terminie.
Wpływ pożyczki na zdolność kredytową:       Określanie zdolności kredytowej Klienta opiera się głównie na analizie dochodów Klienta. Istotną rolę odgrywają również czynniki, takie jak: podjęte wcześniej zobowiązania oraz historia kredytowa Klienta. Jeżeli raty kredytowe nie są spłacane w sposób regularny, Użytkownikowi grozi utrata pozytywnej historii kredytowej, a co za tym idzie, mogą pojawić się negatywne wpisy w BIK.
Szybka Pożyczka Firmowa
Oddłużanie Fachowo
Pożyczka Gotówkowa Do 10 tyś
Kredyt Bez Baz Do 25 000 tyś zł